Які бувають види стоматологічних послуг?

Які бувають види стоматологічних послуг?

Терапевтична стоматологія

Сучасна терапевтична стоматологія – це комфортне безболісне лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту та періодонтиту). Утрачені в результаті карієсу тканини зуба будуть відреставровані сучасними фотополімерними композитами з відтворенням анатомічної структури зуба та його натурального кольору. Лікування кореневих каналів відбувається за допомогою найсучасніших технологій під збільшенням бінокулярними лупами, що дає можливість надати допомогу навіть в дуже складних випадках.

Косметологія (дерматологія) - що це за термін

Косметологія (дерматологія) - що це за термін?

Косметологія (від греч. κοσμητικός- краса и -λογία — вчення) — це галузь медицини, яка займається корекцією естетичних проблем зовнішності організму, з'ясовуванням причин їх походження та усуненням наслідків. В загальному, косметологія стикається з дерматологєю - шкірні захворювання, обмінні процеси та інші питання, які пов'язані зі шкірою, входять в коло інтересів косметолога. Крім того, косметологія має безпосереднє відношення до фізіотерапії та відновлювальної медицини.

Основні етапи стерилізації косметологічних інструментів

Стерилізація і дезінфекція в клініці

Всі поверхні в стоматологічному кабінеті обробляють на початку робочого дня спеціальними засобами, що містять поверхнево-активні речовини. В процесі роботи сестра медична виробляє аналогічну дезінфекцію стоматологічного крісла і зовнішніх поверхонь стоматологічної установки після кожного пацієнта.