Про компанію — Полісмайл

Про компанію

Радійте кожному дню, отримуйте задоволення від життя, насолоджуйтеся їжею, спілкуванням, поцілунками. Нехай іскри щастя відображаються у вашій посмішці, а ми подбаємо про деталі.

Клініка «ПОЛІСМАЙЛ» - це не просто набір послуг, що надаються для пацієнтів різних вікових груп. Це комфортна і затишна, майже домашня атмосфера, повна уваги, турботи і розуміння.

Дивовижно тепла атмосфера і дружній колектив клініки допоможуть Вам забути про нескінченні тривоги та проблеми. Довіртеся «золотим» рукам лікарів та майстрів клініки і новий вигляд буде воістину досконалим.

Наші лікарі стоматологи, УЗД, кардіології, майстри манікюру і педикюру, косметологи, допоможуть Вам підкреслити природну чарівність. Ми з радістю допоможемо Вам кардинально змінити звичний образ, врахуємо всі побажання, при необхідності дамо поради та рекомендації!

Вигідне розташування, навпроти нового кардіодиспансеру та станції швидкої медичної допомоги по вул. Миколи Дмитрієва, 3 (колишня Володарського). Зупинка транспорту медакадемия або Героїв Чорнобильців (колишня Чапаєва).

До ваших послуг:

 • консультація та діагностика
 • терапія та лікування зубів, хірургія, протезування
 • естетична стоматологія (відбілювання, вінірінг, реставрація)
 • профілактичні процедури (фторпрофілактіка, професійна чистка, герметизація фісур)
 • УЗД — Ультрозвукова діагностика
 • консультація кардіолога
 • апаратна + ручна косметологія
 • ін’єкційна косметологія
 • косметологія по догляду.

У розумінні багатьох людей відвідувати стоматолога потрібно тільки тоді, коли про себе дасть знати проблема. Зубний біль, випадіння пломби, запалення ясен, неприємні відчуття в ротовій порожнині. Ми звертаємося за допомогою тільки тоді, коли ігнорувати проблему далі вже просто неможливо. Але такий підхід істотно неправильний, і звичка відвідувати стоматолога в останній момент може вкрай негативно позначитися на здоров'ї зубів та організму в цілому.

Близько половини усіх зубних і ясенних захворювань на перших етапах розвитку протікають непомітно для людини. Ви можете навіть не підозрювати, що у вас в роті утворився карієс, пародонтоз або зубний камінь. А коли проблема стане явною, то без кардинальних заходів вже буде не обійтися.

Регулярні профілактичні огляди дозволяють виявити більшість хвороб на ранніх стадіях, коли їх лікування ще не вимагає великих зусиль і фінансових витрат. Своєчасне обстеження дозволить вам:

 • Швидко вирішити проблему;

 • Заощадити гроші та час;

 • Уберегти зуби від їх видалення.

То як часто слід відвідувати стоматолога? Оптимальний часовий проміжок для людей, які не страждають від будь-яких зубних захворювань, становить 6-8 місяців. 

БЕЗПЕКА

Безпека клієнтів - це один з постулатів нашого бізнесу. Для її підтримки у нас впроваджено ряд процедур і бізнес-процесів:

Ми стежимо за здоров'ям наших співробітників, вони систематично проходять медичні огляди та роблять щеплення.

Засоби дезінфекції , які використовуються в клініці відповідають європейським стандартам, вони здатні знешкодити всі відомі віруси і мікроби. Весь інструмент проходить багатоступеневу процедуру дезінфекції та стерилізації з використанням професійного устаткування.

Стерильний інструмент упаковується в одноразову стерильну упаковку, оснащену індивідуальним індикатором якості стерилізації. Упаковка з інструментами розкривається доктором в присутності пацієнта перед лікуванням.

Ми працюємо в одноразових рукавичках, масках і шапочках.

Ваші персональні дані знаходяться під захистом. Всі діагностичні висновки, плани лікування і записи про вже наданих стоматологічних послуг, зберігаються у вашій персональній карті Пацієнта. Ніхто, крім вас і вашого лікуючого лікаря, не має доступу до цієї інформації. Ви можете бути впевнені в тому, що інформація про вас не вийде за межі клініки.

Всі матеріали і лікувальні препарати, які використовуються в стоматології, косметології мають відповідні сертифікати. Всі види лікування, які доступні в нашій стоматології, відповідають чинній ліцензії.

Лікарський персонал має профільну освіту і документальне дозвіл на ведення лікарської практики.

Сертифікати спеціалістів