Previous Next

Стоматологічний кабінет

Запорука здорової та красивої посмішки - своєчасне виявлення стоматологічних захворювань та їх лікування. Рекомендовано відвідувати лікаря-стоматолога з профілактичною метою не рідше ніж раз на півроку. Тільки з таким відповідальним підходом вдасться усунути причину патології, а не її наслідки.

Сучасна стоматологія пропонує безліч послуг, методик, що дозволяють швидко і ефективно проводити діагностику, терапію хвороб зубів і ясен. Амбулаторія ПоліСмайл оснащена всім необхідним для комфортного і результативного лікування в Полтаві.

Previous Next

Ультразвукове дослідження

Переваги ультразвукових досліджень в медичній практиці очевидні. Даний метод діагностики вирізняється високою інформативністю, безпекою, доступністю.

Результати ультразвукових досліджень використовуються для діагностики захворювань гінекологічного, гастроентерологічного, урологічного, ендокринологічного та інших профілів.

Previous Next

Косметологічний кабінет

Чистки обличчя

Комбінована чистка складається з: Ультразвукова + Механічна

Комбінована чистка показана в тих випадках, коли одним методом обійтися неможливо. Немає сенсу впливати на шкіру тільки ультразвуком, якщо спостерігаються глибокі комедони (чорні крапки) і гнійники. Так само як і безглуздо проводити тільки ручну чистку, якщо пацієнт бажає отримати чистиу, доглянуту, здорову шкіру більш бережливим шляхом. Адже за допомогою комбінованої чистки глибокі комедони і гнійнички косметолог видаляє механічним впливом на шкіру, а більш поверхневе забруднення з обличчя прибирає ультразвук .

Подологія — що це?

Щоб жінку хотілося носити на руках, вона повинна виглядати бездоганно до кінчиків нігтів. І одним педикюром зараз не відбутися: на доглянутість ніг звертають не менше уваги, ніж на стан рук. Якщо стопи виглядають ідеально, підкреслити їх красу допоможе звичайний гігієнічний педикюр. Але при патологічних змінах шкіри стоп домогтися ефектного вигляду ніжок набагато важче. Спочатку потрібно впоратися з проблемою, а потім наводити лиск: шліфувати п’яти і покривати нігтики лаком. Такий вид догляду отримав назву медичного педикюру і останнім часом користується величезним попитом у жінок та чоловіків.

Манікюр

Манікю́р — косметичний обробіток нігтів і пальців на руках.Слово «манікюр» походить від латинського  «manus», що означає кисть і «cure» — догляд, тобто означає гігієнічний обробіток, щоб запобігти хворобам, пов'язаним зі шкірою рук і нігтів, і надати рукам, а відповідно й нігтям, красивого й доглянутого вигляду.

Педікюр

Розділ в стадії наповнення.