Які бувають види стоматологічних послуг?

Які бувають види стоматологічних послуг?

Терапевтична стоматологія

Сучасна терапевтична стоматологія – це комфортне безболісне лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту та періодонтиту). Утрачені в результаті карієсу тканини зуба будуть відреставровані сучасними фотополімерними композитами з відтворенням анатомічної структури зуба та його натурального кольору. Лікування кореневих каналів відбувається за допомогою найсучасніших технологій під збільшенням бінокулярними лупами, що дає можливість надати допомогу навіть в дуже складних випадках.

Хірургічна стоматологія

Всі види стоматологічних оперативних втручань від звичайних видалень зубів та їх залишків, які не можливо відновити до складних видалень 8-х зубів «мудрості», що атипово розміщені.

Всі види пластик ясен, пластик вуздечок губ, язика, закриття рецесій (оголення коренів зубів). Заміщення видалених зубів за допомогою кореневих імплантатів.

Лікування парадонтиту хірургічними методами.

Естетична стоматологія

Зробити вашу посмішку привабливою можливо за допомогою реставрації прямої (фото полімерними матеріалами) або ж з непрямої (вініри, коронки з діоксиду цирконію або прескераміки).

Також пропонуємо відбілювання емалі. Що дозволить зробити ваші зуби на декілька тонів світлішими.

Ортопедична стоматологія

Відновлення втрачених тканин зуба за допомогою коронок металевих, металокерамічних, безметалевої кераміки та за допомогою вінірів, також коронки на імплантатах. Виготовлення незнімних конструкцій (мостоподібних) та знімних протезів (часткових, повних та бюгельних протезів), м’яких, нейлонових та інших.

Ортодонтична стоматологія

За допомогою брекет-систем можливо зробити зубний ряд рівним, відновити гарну посмішку та фізіологічний прикус зубів без терапевтичних та хірургічних втручань. Чим менший вік пацієнта – тим швидше і найбільш прогнозованим буде результат. Маленьким пацієнтам запропонуємо ортодонтичні змінні пластинки.

Парадонтологія

Своєчасне зняття зубних відкладень (каменю, нальоту) раз на півроку допоможе запобігти утворенню такого захворювання, як парадонтит (запальне захворювання навколо зубних тканин, що призводить до втрати міжзубних кісткових тканин, кровотечії ясен та рухливості зубів). Професійна чистка відбувається за допомогою ультразвуку, ручних кюрет Грейсі та апарату Air-flow.

Коли ж у вас вже наявний парадонтит – ми запропонуємо закритий та відкритий хірургічний кюретаж, що допоможе призупинити дану хворобу.

Які бувають види стоматологічних послуг?