Косметологія (дерматологія) - що це за термін

Косметологія (дерматологія) - що це за термін?

Косметологія (від греч. κοσμητικός- краса и -λογία — вчення) — це галузь медицини, яка займається корекцією естетичних проблем зовнішності організму, з'ясовуванням причин їх походження та усуненням наслідків. В загальному, косметологія стикається з дерматологєю - шкірні захворювання, обмінні процеси та інші питання, які пов'язані зі шкірою, входять в коло інтересів косметолога. Крім того, косметологія має безпосереднє відношення до фізіотерапії та відновлювальної медицини.

Тобто, дана галузь виправляє недоліки зовнішності, які отримані в результаті вікових змін та інших причин.

Терапевтична косметологія вирішує естетичні проблеми за допомогою різних косметичних засобів (креми, лосьйони, тоніки), масажів, ін'єкцій і різних фізичних факторів впливу на організм (лазерна косметологія, фототерапія, електричні струми). Вибір того чи іншого способу виправлення недоліків в цілому залежить від того, який результат хоче побачити пацієнт.

Лікар-косметолог - це фахівець, який використовує діагностичні, лікувальні і відновлювальні методики, що дозволяють компенсувати і відновлювати структури тканин людського організму - дерму, нігті, волосся, м'язи, слизові оболонки.

Працювати в цій галузі може тільки висококваліфікований фахівець, який має медичну освіту. Професіоналом може вважатися лише той косметолог, який не тільки на регулярній основі підтверджує наявну кваліфікацію, а й підвищує її, освоюючи сучасні методи роботи.

Косметологія (дерматологія) - що це за термін?

Біоревіталізація - біологічний метод омолодження шкіри, який повертає Вам природню красу, оновлюючи структуру клітин. На сьогоднішній момент ця косметологічна процедура, ефективність якої була доведена італійськими та американськими вченими, широко застосовується в усьому світі на ряду з іншими косметичними процедурами.

Пілінг - ефективний і безпечний спосіб омолодження шкіри. Виражені антибактеріальні властивості цього хімічного пілінгу сприяють позбавленню від комедонів та акне.

У совокупності ці дві процедури дають приголомшливий видимий результат чистої, оновленої шкіри, при цьому без травмування, лущення і реабілітаційного періоду.

Кожна жінка рано чи пізно замислюється про свій вік: на обличчі з'являються зморшки, шкіра стає обвислою і втрачає пружність. Всі ці зміни псують настрій і змушують жінок все рідше дивитися в дзеркало. Не турбуйтеся, це просто настав час познайомитися зі своїм Лікарем-косметологом, який підбере комплексні рішення для створення вашого гармонійного вигляду, щоб обличчя та тіло виглядало здоровим і молодим на многіє літа.