Previous Next

Стоматологічний кабінет

Запорука здорової та красивої посмішки - своєчасне виявлення стоматологічних захворювань та їх лікування. Рекомендовано відвідувати лікаря-стоматолога з профілактичною метою не рідше ніж раз на півроку. Тільки з таким відповідальним підходом вдасться усунути причину патології, а не її наслідки.

Сучасна стоматологія пропонує безліч послуг, методик, що дозволяють швидко і ефективно проводити діагностику, терапію хвороб зубів і ясен. Амбулаторія ПоліСмайл оснащена всім необхідним для комфортного і результативного лікування в Полтаві.

Стоматологічні послуги в ПоліСмайл

Послуги стоматологічної клініки полісмайл

Стоматологічне відділення клініки ПоліСмайл в Полтаві надає широкий спектр послуг.

Терапевтична стоматологія

Наші стоматологи проводять консервативне лікування зубів і ясен. Сюди входить лікування карієсу всіх стадій, пломбування зубів, лікування каналів, терапія періодонтиту, пульпіту.

Хірургічна стоматологія

Цей розділ стоматології охоплює оперативні втручання, які найчастіше представлені видаленням зуба.

Протезування

Сучасна стоматологія пропонує послуги по відновленню зруйнованих зубів. Найчастіше лікарі-стоматологи проводять установку коронок або механічних протезів.

Імплантація

Часто для успішного протезування необхідно встановити спеціальний стоматологічний імплант, який буде служити основою і виконувати функцію кореня зуба. Також цей розділ стоматології включає в себе синус-ліфтинг - нарощування кісткового масиву для проведення імплантації.

Стоматологічні послуги в ПоліСмайл

Дитяча і доросла ортодонтія

Ортодонтія дозволяє виправити прикус, зробити зубної ряд рівним і естетичним. Такого ефекту лікарі добиваються за допомогою підбору і установки пластин, брекетів. Займатися цією стоматологічної проблемою лікарі рекомендують з дитинства, поки зубо-щелепної апарат ще не сформований.

Естетична стоматологія

Ці стоматологічні послуги є одними з найбільш затребуваних у світі. Саме естетична стоматологія дозволяє проводити профілактику захворювань зубо-щелепного апарату, зберегти посмішку здоровою і красивою. Включає в себе професійну чистку зубів, установку прямих і непрямих вінірів.

Реставрація зубів

Художня реставрація зубів допомагає людям відновити природну природу зубів, відновити втрачені функції. Звичайно, це можна зробити звичайним пломбуванням, але в цьому випадку, пацієнт втратить в естетичності, тоді як при реставрації зуба відкидаються всі ці недоліки, з точністю імітується поверхню емалі, дентин, колір і прозорість натурального зуба. Реставрацію можна проводити, навіть якщо пацієнт втратив більше 50% зуба, чого неможливо при звичайному пломбування.

Швидка стоматологічна допомога

Наша клініка надає не тільки планові послуги, а й екстрену стоматологічну допомогу. При гострого болю, порушення цілісності зуба (випадання, розкол) наші стоматологи в Полтаві нададуть вам екстрену допомогу.

 

Етапи відвідувань доктора:

Стоматологічний прийом в нашій клініці проходить за наступною схемою:

  • Запис на прийом. Це можна зробити, зателефонувавши по телефону або скористатися «гарячою кнопкою» на сайті.
  • Консультація. Стоматолог проведе первинний огляд і визначить обсяг обстежень, необхідний для установки точного діагнозу.
  • Початок лікування. При отриманні повноцінної картини і після установки діагнозу лікар-стоматолог приступає до лікування.
  • Повторні відвідування. Кількість прийомів і тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від тяжкості хвороби.

 

Сертифікати спеціалістів