Previous Next

Косметологічний кабінет

Чистки обличчя

Комбінована чистка складається з: Ультразвукова + Механічна

Комбінована чистка показана в тих випадках, коли одним методом обійтися неможливо. Немає сенсу впливати на шкіру тільки ультразвуком, якщо спостерігаються глибокі комедони (чорні крапки) і гнійники. Так само як і безглуздо проводити тільки ручну чистку, якщо пацієнт бажає отримати чистиу, доглянуту, здорову шкіру більш бережливим шляхом. Адже за допомогою комбінованої чистки глибокі комедони і гнійнички косметолог видаляє механічним впливом на шкіру, а більш поверхневе забруднення з обличчя прибирає ультразвук .

Комбінована чистка складається з двох чисток - ручної та ультразвукової. Підходить людям різного віку, дозволяє дбайливо обробити чутливі ділянки шкіри. При цьому ручна чистка дозволяє позбутися від видимих забруднень, вугрів і міліуми, а ультразвукова очищає шкіру від набряків, ороговілості, почервонінь, комедонів.

Пілінги

Гладенька та ніжна шкіра – мрія багатьох. Її стан залежить від різних факторів: наприклад, водного балансу, рівня вітамінів та мінералів в організмі, косметичних засобів. До проблем може призвести часте перебування на сонці, різкі температурні коливання, незбалансоване харчування, спадковість, гормональні зміни, порушення роботи внутрішніх органів, дерматологічні захворювання. Внаслідок дії негативних факторів з’являються передчасні зморшки, пігментні плями, висипання, чорні цятки, комедони. Шкіра стає занадто жирною або сухою, пори розширюються. Самостійно справитися з проблемою неможливо, оскільки звичайна косметика має поверхневу дію. Видалити глибокі забруднення та ороговілий шар допоможе компетентний косметолог.

Масаж обличчя

 – це вкрай необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності та пружності Вашої шкіри. Цим способом Ви зможете призупинити вікові зміни, омолодити шкіру, зняти напругу м’язів обличчя.

Результат професійного масажу:

  • нормалізація обміну речовин у клітинах
  • покращення кровообіг
  • сприяння виведенню продуктів обміну і допомога диханню шкіри
  • протистояння застою крові
  • укріплення м’язів тканин
  • шкіра стає гладкою максимально довго
  • обличчя виглядає підтягнутим, свіжим та здоровим.

 

Мезотерапія

– це індивідуальна методика омолодження шкіри, яка може підлаштуватися конкретно під ваші вимоги до краси та її вартості. Це метод дозволяє вводити невеликі дози препаратів під шкіру, стимулюючи природні процеси її відновлення. Це буквально ін’єкції молодості.

Апаратна косметологія

Мікродермобразія - це механічний пілінг обличчя. Такий спосіб шліфовки шкіри є найбільш делікатним і безболісним. Процедура не вимагає введення анестезії і тривалої реабілітації. Суть методу полягає в тому, щоб м"ягко видалити омертвілі клітини шкіри. Крім того, проводиться стимуляція швидкого відновлення нових клітин.

Мікрострумова терапія - процедура, пов’язана з впливом електричного струму на шкіру, всю глибину м’яких тканин. Специфіка задіяного струму – вкрай мала амплітуда і низькі частоти. Лікарі косметологи і дерматологи люблять називати мікроструми «лікуванням шкіри», адже їх застосування в прямому сенсі слова омолоджує шкіру, лікує її, підтягує м’язи, прибирає набряклість, «відкриває очі».

Сьогодні терапія мікрострумами – перевірений часом метод з доведеною ефективністю, який за весь період свого використання в світовому масштабі не показав віддалених у часі негативних наслідків.

Всі знають, що багато жінок, а якщо чесно, то і деякі чоловіки, хочуть змінити щось у зовнішності, приховати невеликі дефекти, прибрати пігментні плями, провести інші необхідні процедури. Але, щоб записатися на прийом до фахівця, необхідно розуміти, для чого клієнтові потрібна та чи інша процедура.

Якщо розглядати, що таке косметологія в цілому, то це медичний розділ, за допомогою якого можна провести корекцію деяких естетичних дефектів і проблем зовнішності пацієнта, з'ясувати причини і усунути їх спільно з наслідками. Найчастіше, косметологія зачіпає і дерматологію, і обмінні процеси, і інші питання, які безпосередньо пов'язані з шкірними проявами. Також цей розділ медицини пов'язаний і з відновними процедурами, і з фізіотерапією.