Подологія — що це?

Щоб жінку хотілося носити на руках, вона повинна виглядати бездоганно до кінчиків нігтів. І одним педикюром зараз не відбутися: на доглянутість ніг звертають не менше уваги, ніж на стан рук. Якщо стопи виглядають ідеально, підкреслити їх красу допоможе звичайний гігієнічний педикюр. Але при патологічних змінах шкіри стоп домогтися ефектного вигляду ніжок набагато важче. Спочатку потрібно впоратися з проблемою, а потім наводити лиск: шліфувати п’яти і покривати нігтики лаком. Такий вид догляду отримав назву медичного педикюру і останнім часом користується величезним попитом у жінок та чоловіків.

Не варто плутати цього фахівця зі звичайним майстром педикюру. Подологія – це спеціалізація, яка знаходиться на стику косметології та медицини, і майстер зобов’язаний не тільки наводити красу, але і лікувати. Подолог діагностує захворювання, і призначає терапію, і дає рекомендац ії по догляду за стопами. Якщо він бачить, що проблема вимагає втручання фахівців із суміжних областей (міколога, флеболога, ортопеда), він рекомендує звернутися до них, контролюючи хід лікування.

Багато захворювань стоп підступні тим, що розвиваються занадто швидко. Деякі форми грибка нігтів можуть зробити доглянуті ноги схожими на кінцівки зомбі всього за пару тижнів. Візит до подолога краще не відкладати в довгий ящик при появі будь-яких патологічних змін: Візит до подолога буде незайвим і в профілактичних цілях!